Indukčný ohrievač Sherman INDI-1

Dostupnosť: 2
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Jednotková cena: 486,76 € 486.76
Cena netto: 402,28 €
quantity ks

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Dodávateľ: Sherman
Kód produktu: 7811651

Popis

Indukčný ohrievač Sherman INDI-1

Indukčný ohrievač Sherman INDI-1 je najmodernejšie zariadenie na bezplamenné ohrievanie skrutiek a kovových dielov používaných v rôznych typoch dielní, pri demontáži a opravách karosérií. Elektronika je vybavená modernými tranzistormi IGBT, ktoré sú schopné zvládnuť vysoký výkon zariadenia - 2 kVA pri jednofázovom napájaní 230 V a indukčnej frekvencii 100 khz.

 

Indukčný ohrievač Sherman je nepostrádateľný pre dielenské a opravárenské práce (ohrev skorodovaných matíc a skrutiek, nábojov, puzdier, ložísk, súčastí výfukového systému, plochých plechov, ochranných líšt karosérie atď.).

Možno ho tiež použiť v karosárňach a lakovniach ako zariadenie na demontáž emblémov, výliskov, samolepiek alebo okien automobilov a na odstraňovanie zárezov na karosérii.

Ohrievač je možné použiť všade tam, kde je potrebné rýchlo ohriať kovové súčasti.


Zariadenie má patentovanú rukoväť s dlhým 2,6m napájacím káblom, vďaka čomu neobmedzuje rozsah práce. Zásuvky výmenných hrotov umožňujú pozdĺžnu a priečnu montáž indukčných hrotov, čo uľahčuje prístup aj do ťažko prístupných miest.

 

 

Riadenie doby ohrevu

Ohrievač má intuitívne ovládanie doby ohrevu. Na ovládacom paneli pomocou tlačidla TIMER môžete jednoducho vybrať jeden z troch prevádzkových režimov:

- po stlačení tlačidla na rukoväti bude ohrev trvať 1 sekundu, opätovným stlačením sa aktivuje ohrev na ďalšie 1,5 sekundy.

= po stlačení tlačidla na rukoväti bude ohrev trvať 1,5 sekundy, ďalším stlačením sa aktivuje ohrev na ďalšiu sekundu.

O Po stlačení tlačidla rukoväte bude ohrev pokračovať, kým rukoväť neuvoľníte


 

Obsah sady

SHERMAN INDI-1 je veľmi bezpečné zariadenie. Hrot sa priamo nezahrieva, takže nie je možné poškodiť prvky v blízkosti vyhrievaného miesta, napr. čalúnenie, farbu, gumové hadice, elektrické drôty, plastové prvky a iné. Povrch obrobku sa zahrieva iba v mieste vyžadujúcom tepelné spracovanie a je pod plnou kontrolouobsluhy.


Shipping costs The price does not include any possible payment costs

Krajina doručenia:
Zabudli ste svoje heslo? Vytvoriť účet
nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium